The Netherlands

Nina Bartelink
Maastricht University
n.bartelink@maastrichtuniversity.nl

Kathelijne Bessems
Maastricht University
k.bessems@maastrichtuniversity.nl

Tom Bogt, ter
Utrecht University
t.f.m.terbogt@uu.nl

Renate Dietvorst
Maastricht University
Renate.dietvorst@maastrichtuniversity.nl

Minne Fekkes
TNO Quality of Life
Minne.fekkes@tno.nl

Bernadette Janssen
The public health service in Gelderland Zuid: GGD Gelderland Zuid
bjanssen@ggdgelderlandzuid.nl

Paul Kocken
TNO Quality of Life
paul.kocken@tno.nl

Lenneke Vaandrager
Wageningen University, Health & Society
lenneke.vaandrager@wur.nl

Nanne Vries, de
Maastricht University
n.devries@gvo.unimaas.nl

Marion Willems
Universiteit Maastricht, gezondheidsbevordering
marion.willems@maastrichtuniversity.nl